تورهای داخلی و خارجی

شبکه فروش تورهای خود را گسترده تر کنید

تور

اگر شما به عنوان یک آژانس مسافرتی به دنبال افزایش فروش خود هستید، اتصال به پلتفرم بوکینگ فراوین به شما این امکان را می‌دهد که تورهای خارجی و داخلی خودتان را مستقیماً و بدون واسطه، در بازار گسترده صدها و هزاران آژانس همکار عرضه نمایید و با تعیین شرایط و سیاست‌های قیمتی مورد نظر خود، آنها را در کنار سایر خدمات خود، به طور آنلاین به اشتراک بگذارید.

زنجیره آژانس‌ها

آیا می خواهید دامنه فروش تورهای خود را افزایش دهید؟
امروزه متوسط فروش روزانه‌ای که آژانس‌ها از طریق پلتفرم‌های آنلاین به دست می‌آورند، در مقایسه با روش¬های سنتی و رزروهای مراکز تماس آنها، بالاترین نوع فروش خدمات است.
بوکینگ فراوین نیز به همین منظور طراحی شده است تا با راهکارها و امکاناتی که در اختیار شما می‌گذارد، تنوع خدمات قابل ارائه و سرعت رشد کسب و کار شما را با دنیا هماهنگ کند.

tour description image

نماینده‌های فروش

آیا برند شما شناخته شده است؟
درصدی از آژانس‌های سراسر کشور به عنوان واسطه ارائه خدمات (Reseller) فعالیت می‌کنند. هنگامی که شما به بستر تجاری آنلاین متصل شوید، از یک روش انعطاف‌پذیر و مقرون به صرفه برای توزیع خدمات گوناگون و متنوع خود سود خواهید برد.
ما به شما این امکان را می‌دهیم که با ارائه تورهای داخلی و خارجی خود، اخبار فوری و پیشنهادهای مربوط به برند خود را به طور لحظه‌ای راه‌اندازی و تبلیغ کنید.

tour description image

پنل‌های سازمانی

پنل‌های رفاهی سازمان‌ها در پلتفرم بوکینگ فراوین، آماده دریافت خدمات متنوع شما هستند. شما می‌توانید تورهای ویژه سازمانی تعریف کنید و حتی سایر تورهای عمومی خود را به سازمان‌های طرف قرارداد خود عرضه کنید.

tour description image

تور

برگزارکننده تورهای مسافرتی یا فروشنده حرفه‌ای هستید؟