ویزا

تنوع خدمات ویزای مشتریان خود را گسترده‌تر کنید

ویزا

خدمات مشاوره تا صدور ویزا، بخش مهمی از سرویس هایی است که شما به عنوان یک آژانس مسافرتی به مشتریان تورها و پروازهای خارجی خود می دهید. اتصال به پلتفرم بوکینگ فراوین به شما این امکان را می‌دهد که خدمات ویزاهای متنوع خودتان را مستقیماً و بدون واسطه، در بازار گسترده صدها و هزاران آژانس همکار عرضه نمایید و با تعیین شرایط و سیاست‌های قیمتی مورد نظر خود، آنها را در کنار سایر خدمات خود، به طور آنلاین به اشتراک بگذارید.در بازار گسترده صدها و هزاران آژانس همکار عرضه نمایید و با تعیین شرایط و سیاست‌های قیمتی مورد نظر خود، آنها را در کنار سایر خدمات خود، به طور آنلاین به اشتراک بگذارید.

زنجیره آژانس‌ها

آیا می خواهید دامنه فروش خدمات ویزاهای خود را افزایش دهید؟
امروزه متوسط فروش روزانه‌ای که آژانس‌ها از طریق پلتفرم‌های آنلاین به دست می‌آورند، در مقایسه با روش‌های سنتی و رزروهای مراکز تماس آنها، بالاترین نوع فروش خدمات است.
بوکینگ فراوین نیز به همین منظور طراحی شده است تا با راهکارها و امکاناتی که در اختیار شما می‌گذارد، تنوع خدمات قابل ارائه و سرعت رشد کسب و کار شما را با دنیا هماهنگ کند.

tour description image

نماینده‌های فروش

آیا برند شما شناخته شده است؟
درصدی از آژانس‌های سراسر کشور به عنوان واسطه ارائه خدمات (Reseller) فعالیت می‌کنند. هنگامی که شما به بستر تجاری آنلاین متصل شوید، از یک روش انعطاف‌پذیر و مقرون به صرفه برای توزیع خدمات گوناگون و متنوع خود سود خواهید برد. قراردادهای همکاری که در بوکینگ ثبت می شوند، عامل ایجاد شبکه B2B شرکت‌ها هستند. از این رو بسیار مهم است که آژانس‌های ارائه دهنده خدمات، بتوانند مفاد قرارداد را بنا به خواسته خود تعیین کنند.
ما به شما این امکان را می‌دهیم که با ارائه خدمات متنوع ویزاهای خود، اخبار فوری و پیشنهادهای مربوط به برند خود را به طور لحظه‌ای راه‌اندازی و تبلیغ کرده و بدون کاغذ بازی اضافی، قرارداد های خود را آنلاین مدیریت کنید.

tour description image

شبکه جامع مشتریان و پنل‌های سازمانی

امکان ایجاد شبکه اختصاصی برای خود آژانس‌ها، یکی از مهمترین ویژگی‌های بوکینگ فراوین است که به شما این امکان را می‌دهد که فروش خود را به میزانی که شبکه خود را گسترش می‌دهید، بالا ببرید؛ شبکه‌ای که با چند کلیک ساده ایجاد می‌شود. قسمت هیجان انگیز ماجرای فروش B2B در بوکینگ فراوین، امکان اتصال به پنل‌های سازمانی است. با استفاده از این امکان، درخواست‌هایی که سازمان‌های عضو این پلتفرم، اعلام می‌کنند، برای محیط‌های کاری فعال در بوکینگ ارسال می‌شود و این محیط‌ها می‌توانند خدمات خود را به این سازمان‌ها ارائه دهند و از ظرفیت فروش خاصی که در بوکینگ فراوین وجود دارد استفاده کنند.

tour description image

ویزا

ارائه دهنده خدمات متنوع ویزای کشورهای گوناگون هستید؟